olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хакери заявили про виявлення документів, що розкривають зв'язок Ахметова з ДНР

111111111

Рінат Ахметов зустрічався із Захарченком в Донецьку, стверджують хакери.

У кінці 2014 року між ватажком ДНР Олександром Захарченком та силовиками цієї терористичної організації виникли серйозні суперечності через українського олігарха Ріната Ахметова, стверджують хакери групи Анонімний інтернаціонал (Шалтай-Болтай).

На сайті хакерів опубліковані документи, які, як стверджується, розкривають подробиці службового листування між так званими "прокуратурою" та "Міністерством держбезпеки" ДНР.

Зокрема, в одній із довідок йдеться про встановлення фактів, що підтверджують "злочинні наміри групи осіб, до складу якої входить низка високопоставлених чиновників ДНР, які ... з метою отримання тіньових доходів і хабарів створюють умови для втілення в життя різних корупційних схем, що є передумовами для антидержавної діяльності". До складу "групи осіб" в документі включені сам Захарченко, "секретар Ради безпеки" Олександр Ходаковський, "міністр оборони" Володимир Кононов, "глава МЗС ДНР" Олександр Кофман та інші. Також у довідці сказано про те, що Захарченко контролює всі "міністерства" крім "МГБ" ДНР, яке "контролювалося на 50%".

У документі йдеться про зустріч в Донецьку з участю Захарченка і Ахметова, яка відбулась в кінці жовтня 2014 року . На ній нібито були досягнуті домовленості про призначення на ключові міністерські пости людей олігарха і заміну "депутатів" так званої "Народної ради", а також про передачу вугільної галузі Донбасу "під повний контроль Єнакіївської ОЗУ (Іванющенко-Янукович) в якості відступних".

У довідці також йдеться про досягнуті домовленості щодо надання "повної автономії Донбасу в складі України", а також про ухвалення Верховною Радою "Конституції для Донбасу аналогічної Кримській 1991 року". У документі стверджується, що призначення Олександра Ходаковського "секретарем Радбезу" ДНР також здійснено у рамках цих домовленостей, оскільки він "є повністю підконтрольним Ахметову Р. Л.".

Згідно з довідкою, викладенею Шалтай-Болтаєм, на момент її складання йшла перевірка причетності Ходаковського до підготовки операції по проникненню на територію міста Єнакієве бійців Правого сектора і співробітників СБУ, метою якого нібито було знищення воєнізованих підрозділів ДНР, вихід ЗСУ на межі міст поблизу Єнакієвого і повне оточення Горлівки. У разі успіху операції місцевим кримінальним авторитетам, згідно з документом, гарантувалося повернення сфер впливу, але "захоплення Єнакієвого було зірвано" спецслужбами ДНР "без участі та інформування Ради безпеки".

"Секретар Радбезу" ДНР також звинувачується авторами документа в тому, що "за вказівкою Ахметова Р. Л. повністю знищує залізничну інфраструктуру" ДНР. Також у довідці міститься інша детальна інформація про факти корупції та інші порушеннях закону.

Справжність документів, опублікованих Анонімним інтернаціоналом, не підтверджена. Однак попередні "розслідування" від Шалтая-Болтая поки не спростовувалися тими, кому вони були присвячені.

НВ не має в своєму розпорядженні офіційного коментаря представників Ріната Ахметова.

Як повідомлялося, в червні лідер терористичного угрупування ДНР Олександр Захарченко заявив, що впливає на роботу Єнакіївського металургійного заводу (ЄМЗ) Ріната Ахметова.
/нв/

Tags: п* Ахметов
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments