olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чому українці підтримують Порошенка.

*
Більшість українців підтримують Порошенка тому що слухають його особисті промови по телевізору, а говорити він уміє.

В інтернеті про нього багато негативу, але люди, одні не мають доступу до інтернету, інші не мають часу на те щоб сидіті в інтернеті, треті більше довіряють, все ж таки, тому що каже людина особисто, а не тому що про неї хтось щось написав в інтернеті або в якійсь не дуже популярній газеті.

Дуже влучно про це сказав Олександр Кочетков : « . . . вийшло, що уважно послухав виступ Президента Порошенко перед студентами Чернігівського університету з нагоди присвоєння йому статусу національного.

Перебуваю в задумі.

Бачу в телевізорі людину, яка щиро вірить в те, що вона говорить. Людина ця яскраво, емоційно, не по-писаному, а з голови каже абсолютно правильні речі. Про реформи, антикорупційі суди та інші актуальні речі.

Реформатора перед собою бачу, який вважає своєю життєво метою забезпечення для українців доступу до справедливого реального правосуддя. І ратує за прозору процедуру вибору суддів. І наполягає, щоб кожен відзвітував за електронними деклараціями за своє майно, яким володіє. І так далі - Лі Куанг Ю відпочиває».

«При цьому я знаю, які щоденні зусилля витрачаються на прямо протилежне - максимальний контроль за всім, що відбувається і зміцнення особистої влади ПОПа, боротьбу з політичними конкурентами і іншим.

Я далекий від думки, що у нас є два Порошенко: один виступає по ефірах про справедливість, інший зміцнює олігархічну систему грабіжу країни. Значить, ПОП досяг найвищої стадії політичної йоги, коли дві його взаємовиключні іпостасі існують одночасно і дружно в одному тілі.

Я це все до того, що рейтинги рейтингами, а Порошенко реально здатний поборотися за другий термін на виборах. Буде ось так з усіх телевізорів щиро розповідати про досягнення і об'єктивні і проблеми, і досить багато співгромадян йому знову повірять.

Тому єдність опозиційного табору стає ключовим фактором», - написав Олександр Кочетков у себе у Facebook.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/118873.html

Tags: п* Порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Одноразові кульки

  * © Спостерігала як у супермаркеті люди гребуть одноразові кульки. Ні, не беруть, а саме гребуть ... десятка по два ... А по телевізору і в…

 • © Хворий дятел

  * © Підійшовши до вікна побачила на товстій скелетній гілці дерева дятла. Він на тій гілці не сидів, а лежав на ній на животику, підігнувши лапки.…

 • © Було, було ...

  * © Було, було ... а ТАКОГО ще не було ... Зайці поїли мій кріп на дачі !!! А може то не зайці ? Не знаю. Сліди на розпушеній грядці зайчачі, і…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 8
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments