olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ні, я не заздрю, просто пишу про один з фактів безмежного знехтування простими людьми.

Голова НАПК Корчак у вересні отримала 100 тисяч гривен "на оздоровленя", а тому що вона одна з особливих, і їй більше всіх треба. А прості люди, хай хоч і повиздихають.

Заробітна платня голови Національного агентства з питань попередження корупції Наталії Корчак у вересні склала 211 946,38 гривень.

Оклад Корчак склав 23 177 гривень, надбавка за вислугу років - 11,6 тис. гривень, надбавка за інтенсивність праці (???) - 23,2 тис. гривен, оплата за період відпустки - 43,2 тис. гривень.

Також вона отримала 107,2 тис. гривен матеріальної допомоги (це що ? допомога через те що вона бідолашна доїдає останній кусок хліба ???) на оздоровлення і 3,5 тис. гривень за работу, що передбачає доступ до державної таємниці.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/121124.html

Tags: Маразм.
Subscribe

Posts from This Journal “Маразм.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments