olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Вибєри мєня . . .

*
Знову вибори маячать на горизонті.

В Ізюмі, із-за верхівок дерев біля церкви, виглядає Тарута зі своїми "мудрими" думками.

Самопоміч розсилає по всіх містах і селах, навіть найвіддаленіших від цивілізації, газети зі своїми "мудрими" думками.

На 112-му Рабіновіч кричить що владу треба гнати геть, що ніхто окрім нього не наведе лад у державі, і що найцікавіше, так це те, що його слухають.

Знову оті йолопи, що сидять у Раді, починають вішати простим людям на вуха довжелезну локшину. Скоро почнуть розносити елеХторату по домівках гречку, цукор розфасований по 500 гр у пакетики, баночки зі згущеним молоком . . .

Знову насуваються вибори без вибору. Хіба ж то вибори, коли обирати доводиться не тих кого знаєш хоч більш менш по його справах, поведінці, відношенню до людей, а тих хто вішає лапшу на вуха з телевізора і всім своїм нутром кричить: "Вибєрі меня !"

Звичайним людям, які не вміють красти і брехати двері у владу закриті, не дивлячись на освіту і знання. Бо відкриваються вони великими грошима, а у більшості звичайних людей таких грошей немає.

Кого пустять у телевізор без великих грошей ? Нікого. Це означає що піаритись на телебаченні знову будуть тільки мільйонери, які 25 років тому добре хапнули з держави. А простий народ буде нібито обирати. Знову тих же йолопів.

І, прийшовши до влади, ті йолопи будуть знову виписувати закони так як вигідно особисто їм, а з телевізора на чорне знову будуть казати що то біле, втовкмачуючи людям що вони повинні радіти законам, які насправді вигідні лише тим хто при владі або тим хто має багато грошей. І ніяких законів про покарання за грабіжництво, за крупцію. Як же можна прийняти закони про покарання самих себе ?

https://olga-den-7.dreamwidth.org/121505.html

Tags: Наші реалії, вибори
Subscribe

Posts from This Journal “Наші реалії” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments