olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чи повернуться стосунки з Росією на попередній рівень ?

*
Таке запитання ставив на голосування у своїй телепередачі Ганапольський на "Прямому" каналі (колишній "Тоніс")
У підсумку голосування виявилось що "Так" відповіли 85% учасників, а "Ні" - 15%.

На мою думку, вже не повернуться ніколи. Тому що росіяни хоч і казали що ми брати, але завжди уточнювали що вони – старший брат. Вони ніколи не вважали українців рівними з ними. Для них українці завжди були "провінция", "окраіна".

У спілкуванні з заробітчанами, які працюють у Росії, чула від них таке : " Так, ми там працюємо, але на нас в основному дивляться як на другий сорт. Терпимо, поки роботу оплачують. Якщо розцінки ріжуть, їздити до них припиняємо, за менші гроші хай працюють самі ".

Їхнє відчуття себе панівною расою вилилось у війну на Донбасі з великою кількістю жертв, тож не дивлячись на те, що в Україні багато змішаних сімей, і досить людей які ідосі вважають що росіяни і українці "адін народ", повернення стосунків на попередній рівень уже неможливе.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/122100.html

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

Posts from This Journal “к Росія - Україна” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments