olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

От і запрацював ВПК.

*
Після розвалу Союзу багато підприємств зупинилося, і багато моїх знайомих бідкалися : «Оце тепер без грошей сидимо, всі ж у Союзі «на війну» працювали, а тепер виявилося, воно нікому не потрібно було, сидимо тепер без роботи».

Зараз зустрічаю тих же знайомих. Завод знову запрацював, знову працюють «на війну» тільки кажуть трохи по іншому : «Та бодай би вона щезла та війна . . . Краще б робили комбайни . . . А то як подивишся що на ремонт привозять, в якому стані ті танки після Донбасу. Та як подумаєш, що в такому понівеченому танку хтось втратив життя або скалічився, так і грошей не хочеться. Тоді робили танки тому що декому хотілося повоювати. А тепер робимо танки тому, що змушені захищатися від тих кому хотілося повоювати . . .»

https://olga-den-7.dreamwidth.org/123294.html

Tags: ББС.
Subscribe

Posts from This Journal “ББС.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments