olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

От вам і містика . . .

*
У нас у будинку три годинника. Один висить на стіні, він працює від батарейок . Ще один з радянських часів, такий що заводиться раз на тиждень, і третій – будильник, такий як у фільмі «Діамантова рука».;))

Всі годинники ішли нормально. І от, днів три тому, я увімкнула комп'ютер, глянуна на годинник у комп'ютері, і побачила що мій годинник, той що на батарейках, відстає на 30 хвилин. Ну, думаю : «батарейку треба міняти». Подивилася на той що заводиться на тиждень, та ж сама картина – відстає на 30 хвилин, хоча до того щоб заводити ще три дні. Я глянула на будильник – та ж сама картина.

Запитала у домашніх, чи не переводили вони стрілки годинника ? Всі дружно здивувалися, і сказали що їм навіть не до того.

Чудеса . . .

Я увімкнула радіо, по радіо сказали такий час як на комп’ютері. Поставила на всіх годинниках час згідно з озвученим по радіо. Всі годинники третій день ідуть правильно.

Що то було не знаю. От вам і містика . . .

https://olga-den-7.dreamwidth.org/123557.html

Tags: Це цікаво
Subscribe

Posts from This Journal “Це цікаво” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments