olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Де вона його взяла ? . . . той Лексус . . .

*
Двадцятилітня жінка у центрі Харкова їхала на Lexus RX 350 і зіткнулася з Volkswageen Touareg. Її машину в результаті зіткнення викинуло на тротуар – п’ятеро пішоходів загинули на місці, шестеро дістали поранення, двоє з яких надтяжкі.

Де вона його взяла ? . . . той Лексус . . . двадцятилітня . . .

Зазвичай такі дорожезні авто двадцятилітнім дарують або ті хто дав їм життя, або ті кому вони добре дають.

А п’ятеро людей відійшли у Інший Світ.

"Нєвіноватая" ? Випадковість ? Та може і випадковість, але дуже часто люди такого віку на подарованих позашляховиках влітають . . . то у кіоск, то в автобусну зупинку. А були ще й такі, які поставили пряму трансляцію свого катання на дорогому авто зі швидкістю 200 км. за годину в Ютуб, та заодно і показали свою власну смерть у результаті того катання, і не просто смерть а відрив голови під час аварії . . .

Коли людина такого віку сідає за кермо такого дорогого подарунка, то вона починає відчувати свою особливість у порівнянні з масою людей які ніколи в житті не матимуть нічого подібного, вона відчуває себе майже центром Всесвіту, і геть забуває про якусь там уважність, про якісь правила дорожного руху. Тому і стаються такі жахіття.

А батьки, вони як усі батьки, тільки з необмеженими можливостями – все найкраще для свого чада. А коли чадо накоїло лиха – усі сили і можливості для захисту і відбілювання свого чада.

Ось таке воно, життя.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/129300.html

Tags: Олівець М, Пригоди
Subscribe

Posts from This Journal “Пригоди” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments