olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Білявка родом із Америки сказала " Будете платити всі ! ".

(оригінал)
*
Раніше українці говорили про медицину : "Ой ! Дуже дорого ! Ліки дорогущі, і врачу ж треба шото дати . . .". Ліки, звісно, купували. Хтось дорожчи, хтось дешевші, в залежності від виробника, а лікарю, хтось давав, хтось не давав.
Хтось давав більше, хтось менше, але взагалі то лікарі не вимагали, хоча були звичайно і такі що говорили суму прямо.

Хтось давав лікарям гроші в знак подяки, і не жалкував за ними. Хтось давав гроші, тому що "врачу ж треба шото дати", а потім приходив додому і бідкався всім знайомим, що він змушений був дати гроші лікарю. Хтось давав гроші наперед в надії що лікування від того буде кращім, але кваліфікація лікаря від того аж ніяк не збільшувалася. А хтось взагалі не довіряв безкоштовній медицині, ішов у платну лікарню, і там на велике своє здивування, попадав на прийом до лікаря зі своєї поліклініки, який підпрацьовував декілька годин у платній лікарні.

І от до нас в Україну приїхала пані з Америки і сказала : "Так бути не повинно. Платити повинні всі легально !" Її пропозицію підтримали у Раді.

Верховна Рада прийняа законопроект №6327 про медицинську реформу. «За» - 240 депутатів.

Цікаво, що тепер будуть говорити українці ?

https://olga-den-7.dreamwidth.org/130026.html

Tags: Олівець М, закони, реформи
Subscribe

Posts from This Journal “реформи” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments

Posts from This Journal “реформи” Tag