olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Де лікують пневмонію в Німеччині - в стаціонарі чи у пацієнта вдома ?

Прочитала в интернеті таке стосовно медичної реформи : "Також в Україні запрацює міжнародна практика - європейські протоколи лікування, які будуть регулювати методи лікування і ліки, які виписує лікар. Наприклад, якщо сьогодні пацієнт хворіє на пневмонію, його кладуть в стаціонар. За європейськими протоколами, в разі пневмонії лікар просто прийде до пацієнта додому, і пропише два препарати - антибіотик і жарознижувальне".

Моя знайома живе в Німеччині. Я зателефонувала їй і запитала, як там лікують пневмонію, дома чи в лікарні. Знайома відповіла : "Тут навіть якщо людина застудилася, лікар приїжджає до пацієнта додому, оглядає його, і якщо температура висока, навіть без підозри на пневмонію, людину забирає швидка на лікування в стаціонар".

Тож не зрозуміло про які європейські протоколи йде мова.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/130146.html

Tags: про еміграцію, реформи
Subscribe

Posts from This Journal “реформи” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments