olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Менталітет не той, чи закони ?

*
В продовження теми : Думки рояться ніби бджоли : «Чому ? Чому ? . . .»

Не вірю, що у нас такий поганий народ. Мовляв менталітет такий. Народ - він скрізь однаковий. Більшість не цікавиться глибоко політикою, і вірить владі. А влада у нас пише закони в своїх інтересах. Навіть якщо копіюють закони інших держав, то не повністю а відрубавши те, що буде заважати жити їм так як вони звикли, за старими перевіреними схемами.

Коли людина в нашій країні намагається жити за законами, то вона в деяких випадках відчуває себе невдахою або ідіотом, тому що для того щоб чогось добитись у нашій країні, закони треба обходити, і це ні для кого не секрет. Через те і виїжджає. А коли потрапляє в країну з іншими нормальними законами, то живе за законом і відчуває себе нормальною людиною.

Якщо ж людина виїжджає з нашої країни в іншу, просто за солодким життям, і вирішує там жити як у нас, порушуючи або намагаючись обійти закон, то вона натикається на невідворотнє покарання. От і весь менталітет.

Маленький приклад : у деяких країнах закон не дозволяє збирати гриби у лісі, або рвати польові квіти. І люди не збирають і не рвуть, і не тому що вони законослухняні за своєю природою, а тому що знають що за це буде великий штраф.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/131375.html

Tags: п-ка : Маленьке запитання українцям
Subscribe

Posts from This Journal “п-ка : Маленьке запитання українцям” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments