olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"Тризуб на Кремлі"

По телевізору сказали, що наш Президент у твітері написав, що "зрадофіли" будуть невдоволені навіть якщо він(?) Тризуб на Кремлі поставить.

Нормальних "зрадофілів" це, звичайно, порадує, але ... Якщо від того у них у газифікованих домівках тепліше не стане, тому що газ від того не подешевшає і робота з нормальною зарплатою, яка б дозволила оплатити отой золотий газ не з’явиться. І якщо за корупцію у особливо-великих розмірах нікого не посадять, навіть не знімуть з високих посад. І якщо дороги будуть лише у великих містах і то лише на центральних вулицях, або до маєтків нардепів. І якщо у селах, де дротовим телефоном і інтернетом і не пахне, мобільним зв'язком можливо буде користуватися лише на горищі або на високому дереві. І якщо лікарня буде одна на 25 районних центрів. І якщо, якщо, якщо ... то , "зрадофіли", звичайно, будуть матюкатися.

А взагалі то - ідея хороша.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/132579.html

Tags: п* Порошенко
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments