olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Якщо нардепи це зроблять, то миші пооб’їдають нам усім вуха.

*
Якісь ідіоти нардепи хочуть заборонити розведення безпородних кішок, мовляв вони є джерелом бездомних тварин, через те, що їх дуже часто викидають на вулицю. На розгляд у Раду внесли законопроект №7220 « Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (відносно впровадження обліку домашніх та безхатніх тварин)» який повинен буде зобов’язувати всіх господарів безпородних кішок проводити їм стерилізацію, і карати штрафами за невиконання.

Той пришиблений законопроект також говорить, що кожна українська кицька повинна мати український кошечій паспорт. Тобто не киця, бо що їй від нього ? Він же м’ясом навіть і не пахне. Паспорт киці повинен мати її господар. Коштуватиме така "вкрай необхідна" річ приблизно 170 гривень. Це така несподівана радість для українських пенсіонерів маючих домашнього улюбленця.

Вони таки ненормальні. Таке могли придумати тільки ідіоти. Якщо знищити в країні простих безпородних кішок, то відразу з’явиться неймовірна кількість мишей.

Для прикладу, моя кицька за добу ловить до 10 мишей, і так кожна кішка яка має до них доступ. А тепер уявімо собі що всі оті миші залишаться живими.

З іншого боку, як можна позбавити людей спілкування з простими пухнастиками, адже не кожен має можливість і бажання придбати саме породисту тварину, не кожен захоче морочити голову з утриманям породистих.

Я була у Туреччині, мої знайомі були у багатьох інших країнах, і скрізь на вулицях повно кішок. Судячи з їхнього зовнішнього вигляду, люди їх годують і ніхто їх не знищує, навіть не лякає бо вони спокійнісінько собі гуляють і відпочивають скрізь, і нікого не бояться. І нікому вони не заважають. А нашим ідіотам вони раптом стали заважати.

Якщо кішок дійсно знищуть, то порушиться вся екосистема і згодом доведеться їх закуповувати в інших країнах, як свого часу було у Китаї з горобцями.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/132120.html

Tags: Коти, закони
Subscribe

Posts from This Journal “Коти” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments