olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Громадське ТБ зробило цікаву пропозицію екс-главі адміністрації Януковича

Зняти з ефіру репортаж про земельні махінації родини Львочкіна можна тільки за умови його особливого виступу на Майдані.

Журналіст Дмитро Гнап запропонував колишньому главі адміністрації президента Сергію Льовочкіну вийти на Майдан з віником і чотири рази прокукурікати, цитуючи матірну кричалку про президента РФ Володимира Путіна. Про це Дмитро Гнап написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

“Унікальний випадок вчора стався. Від нас вимагали зняти сюжет з ефіру. Зажадав Сергій Льовочкін – колишній голова адміністрації Януковича, а сьогодні – один з лідерів Оппоблока. Він образився, що Максим Опанасенко розслідував земельні махінації його сім’ї. Адвокат Льовочкіна навіть направив нам на Громадське ТБ письмову вимогу про зняття репортажу “, – пише Гнап.


“Шановний Сергій Льовочкін! Ми розглянули вашу вимогу. І, порадившись в редакції, на жаль, змушені з ним погодитися. Ми готові видалити репортаж з нашого Youtube-каналу і з сайту Громадського. І готові принести офіційні вибачення. Але тільки у нас є одна невелика умова. Завтра о 9.00 ви повинні вийти в Києві на Майдан, вставити собі в дупу віник і чотири рази прокричати: “Кукуріку! Путін-Х *** о! “, повертаючись на всі сторони світу”, – пропонує Льовочкіну журналіст.

“Просимо вас також зняти це на відео. Тільки цим чудовим роликом ми можемо замінити розслідування Макса”, – додає Гнап. Також він опублікував відео скандального ефіру.
Джерело:

Tags: п-ка : Про життя обранців, слідство.Інфо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments