olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Такою людиною може бути Ксюша

Путін вирішив позбутися санкцій. Але для цього потрібно зробити неможливе - помиритися з Україню.

Але як ? після Криму і Донбасу це не реально. Багато людей його просто ненавидять, ніколи йому не повірять, і не пробачуть такого. Та і сам Путін після всього що сталося, буде виглядати ідіотом якщо скаже : «Крим це Україна і давайте повертати його назад»

Ходять слухи що він, чи його політтехнологи, подумали – треба знайти претендента на місце у кріслі президента, людину, яка з одного боку, в розумінні багатьох простих людей, проти Путіна, а з іншого боку може бути керована Путіним.

Такою людиною може бути Ксюша, яка в дитинстві сиділа на руках у дяді Вови. Ксюша в очах багатьох людей проти Путіна, вона може говорити те, що Путін не може сказати сам, і не дозволить сказати будь-кому. А далі все буде залежати від обставин.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/138632.html

Tags: Слухи
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments