olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росія перекинула в анексований Крим новітні винищувачі

Росія відправила на територію окупованого Криму новітні винищувачі Су-30СМ. Таку заяву зробив офіційний представник флоту капітана I рангу В'ячеслав Трухачов. "Літаки прибули в Крим і готуються до виконання польотів", - сказав офіцер, пише Інтерфакс-Україна.

За словами представника російського флоту, це не останні поставки винищувачів в цьому році і вони будуть тривати і далі. "Найближчим часом авіатори отримають ще кілька нових бойових літаків, що дозволить сформувати авіаційну ескадрилью", - зазначив він.

Раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив думку, що "міжнародне право" дає Росії можливість розміщувати на території Криму ядерну зброю.

*****************
© Коли я прчитала таке повідомлення, виникли такі запитання : " НАЧОРТА ВОНИ ЇХ ТУДИ ПРИПЕРЛИ ?????? НУ ДЛЯ ЧОГО В КУРОРТНОМУ КРИМУ ПОТРІБНІ ВИНИЩУВАЧІ ??? ЩОБ ЗАСРАТИ КУРОРТНИЙ КУТОЧОК ??? ВОНИ АНЕКСУВАЛИ КРИМ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЙОГО СПОЧАТКУ ПЕРЕСРАТИ А ПОТІМ ЗНИЩІТИ ???"

ТАКЕ МОЖУТЬ РОБИТИ ТІЛЬКИ ІДІОТИ, ПАСКУДНИКИ І СВОЛОТА !!! А потім деякі екземпляри дивуються : " І чому це українці не люблять москалів ?©


https://olga-den-f.dreamwidth.org/43957.html

Tags: п : Росія ; Путін
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments