olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Найкраща ситуація з подорожами і відпочинками, а ресторан ... то для багатих ...

*
Люди у містах ходять у театри, кіно, на роботу не беруть з собою торбинку, а обідають у кафе або ресторані, під час відпустки їдуть відпочивати у подорожі відповідно своїм смакам.

Але так поводять себе далеко не всі. Багато моїх знайомих, на роботу ідуть з торбинками, у яких несуть приготований власноруч обід. Причому власноруч означає зовсім не бутербод з сиром або ковбасою нарізаною власними руками, така їжа то не на кожен день, бо дорого. А обід - це якась каша з домашньою підливкою або соусом, в сезон салати з свіжих овочей, а коли сезон закінчується то якась консервація домашнього приготування.

В театрі або кіно, судячи зі спілкування, більшість знайомих останній раз була за часів "совка", коли найдорожчій фільм коштував 2-50 радянськими рублями.

У кафе ходять дуже рідко. Коли заходить розмова про ціни у кафе, то знають ціни лише на каву, морозиво, і декілька людей - на піцу. На інші страви у кафе, більшість навіть не звертає уваги через те, що, як кажуть вони, то "Абед длА багатих". А от ресторани, то така штука, в якій мої знайомі - прості люди бували лише на весіллі, а є такі що не були там ніколи в житті. Одні кажуть що ресторан то для багатих, інші кажуть що то - гроші викинуті на вітер, а є такі що кажуть : "Та туди ж треба щось одягти, а у мене таких речей зроду не було".

І така картина як з людьми що живуть у селі, так і з людьми які все життя живуть у місті.

Найкраща ситуація з подорожами і відпочинками. В Турції побували майже всі ( мається на увазі з тих, з ким доводится спілкуватися ), а хто не побував то вже сидить на валізах. ;))) Багато людей були в Єгипті, Болгарії, Чорногорії, Швейцарії, є навіть такі що побували в Японії, Ісландії, на Кіліманджаро, Мальдівах, Сейшелах.

Ось такі вони, як казав один з наших Президентів, "маленькі українці". ;)))

https://olga-den-7.dreamwidth.org/142660.html

Tags: Наші реалії, Про УКРАЇНЦІВ
Subscribe

Posts from This Journal “Про УКРАЇНЦІВ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments