olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Отрута ??? ... "Так ми ж на роботі, ми робимо те, що нам скаже наш начальник !"

*
Люди в Україні хочуть добре жити. Цілком нормальне бажання. І в той же час роблять все можливе і неможливе щоб якість життя погіршити.

Спитайте будь-яку людину : "Чи хочете Ви їсти нормальну здорову їжу, яка не шкодить здоров'ю людини ?"

Вам усі, без вийнятку, скажуть : "Звичайно хочу !", - і в той же час, УСІ хто працює на підприємствах харчової промисловості ВПЕРТО КЛАДУДЬ У ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ХІМІЮ ЯКА ШКІДЛИВА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я. Причому пхають її скрізь. Яку їжу не візьми, скрізь покладені замінники подібні до натуральних інгредієнтів.

Це що ? Вони так роблять від великого бажання харчуватися здоровою, не шкідливою для організму їжею ???

Працівники підприємств скажуть : "Так ми ж на роботі, ми робимо те, що нам скаже наш начальник !"

А якщо начальник скаже "Стрибайте з літака без парашута !" ? То що всі будуть стрибати ? Напевно що НІ. А якщо начальник почне примушувати, то викличуть поліцію/міліцію, або наб'ють пику начальнику сами ... щоб не відкладати справу у довгий судовопроцедурний ящик. Тому що це стосується особисто кожного і результат буде зразу.

А коли кладуть отруту уповільненої дії у харчі, які будуть їсти тисячі інших людей, то тут начальника треба слухати, а харчі які сами отруїли можна і не їсти, бо знають же що туди кладуть, хай інші їдять, та ще і платять за ту отруту, бо тим хто її туди напхав потрібна зарплата ... за старанну працю ... Результат же дії отрути буде не одразу, хоча буде ОБОВ'ЯЗКОВО.

І ніхто не думає ні про здорову їжу, ні про здоровий глузд, а жити хочуть усі добре. Цікаво, а як це як "добре" у їхньому розумінні ?

https://olga-den-7.dreamwidth.org/144741.html

Tags: Маразм.
Subscribe

Posts from This Journal “Маразм.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments