olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Одразу два задоволення : для душі, і для тіла ... АЛЕ ... ©

*
Є на нашій ргішній Землі такі гриби ... трюфелі називаються. Дуже рідкісні і вередливі гриби. Мало того що вони ростуть не скрізь, так ще і не кожен рік, бо не всяка погода їм подобається. І це ще не все ... їх ще й не знайдеш просто так, навіть якщо знаєш місце де вони ростуть. Їх треба шукати з собаками ... Вони як у тій приказці : " ... так поховалися, що і з собаками не знайдеш ... ". Ні, я не жартую, ті гриби насправді шукають спеціально навчені собаки.

Так от ті гриби, трюфелі, дуже-дуже дорогі. 100 грамів коштує 18 (!!!) тисяч (!!!) гривень !!! І це сирих, а скільки вони коштують у ресторані за порцію, я навіть уявити собі не можу ... приблизно ... скажені гроші ! І беруть, навіть, як сказали по телевізору французькі кухарі, на замовлення і черга стоїть.

Кажуть, що вони ду-у-уже смачні, але я не знаю чи то правда, не куштувала.

А я оце тут подумала : " Ну, добре, рідкісні, хай навіть смачнющи, але ... віддати такі гроші за порцію грибів ... Ну-у ..., хіба що за "+" до карми ?

Езотерики кажуть, що душа очищується коли тіло втрачає, або не жидиться.

Отак не пожалів грошей на порцію смачних трюфелів, а тобі одразу два задоволення : для душі - "+" до карми, і для тіла - порція смачних грибів. М-мда ... от тільки, як казала моя мама, якої вже немає з нами : " Одного "пустяка" не вистачає - грошей ". Отаке воно, життя ... І як же більша частина населеня планети живе без тих грибів ? "

А скуштувати ж хочеться ! отих трюфелів ...

Так ... Хто знає де вони ростуть ? Підкажіть, будь ласка ! Я їх і без собаки знайду ... ;)))©


https://olga-den-7.dreamwidth.org/145946.html

Tags: Гриби.
Subscribe
promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments