olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Яблучна екзотика : Яванське яблуко

*
*

Яванське яблуко, ява, рожеве яблуко і белліфрут – саме так називають один найбільш екзотичних сортів диких азіатських яблук. Ці яблука традиційно ростуть в багатьох районах Індії, в Малайї, Шрі-Ланці та на островах Тихого океану. Їх завезли у 18 столітті і почали вирощувати на Ямайці, Бермудських та Багамських островах, в Мексиці, Перу, Гватемалі, Бразилії, Панамі та інших країнах регіону, де яванські яблука самостійно поширилися і в дикорослому вигляді. У США, Австралії і Середземномор'ї їх можна зустріти в одиничних екземплярах в якості декоративних дерев.

Плоди яванського яблука не можна довго зберігати. Зелені і недостиглі використовують як овоч, їдять з сіллю, як огірки, додають в салати, соуси, готують разом з іншими овочами. Рожеві стиглі плоди за смаковими якостями більше схожі на фрукти: їх їдять свіжими, варять з них компоти, готують варення та джеми.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/147175.html

Tags: Дерева, САД
Subscribe

Posts from This Journal “САД” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments