olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Мужчино ! Не ускладнюй ! Це означає лише те, що ти, падло, не приділяєш мені уваги ...

*
"Я ж антифеміністка. В нашій країні тотальних підкаблучників, в мене не вистачає совісті щемити їх (чоловіків) більше ніж щемлять вже. Але бісить. Бісить що ми маємо все розуміти, а от нас - хєра.

А ми ... жінки ... ми ...

От стаю на місце мужчин - і афігєваю. Все ж просто, а ви ускладнюєте. Навіщо? Що ви бачите в простих і зрозумілих речах?

Ну псіхую - не приділяєш уваги. Ну що тобі там мариться? Га? Гормони, пмс, зажралась? Гальо! Це означає лише те, що ти, падло, не приділяєш мені уваги, якої мені треба. ТРЕБА! А от чому мені треба, то вже можна розсусолювати, але потреба лишається потребою - треба уваги!

Ти мене не любиш ... Вау, починається - що трапилось: коханець, розводняк, пмс (дістали вже своїм пмсом, вас послухати, то в нас він цілодобово, а нє - здогадатись що це варіант норми?). Ти мене не любиш, це інструмент маніпуляції, який прагне одного - щоб ти дурень сказав "я тебе люблю" - всьо! А те що ти собі навигадував - шубку, чоботи, машину - нє ну тоді б я дурною була, якби не взяла то всьо. Б'ють - біжи, дають - бери, ще ніхто не відміняв. А те що ти сам собі то надумав - твоя проблема!

Гроші взагалі тремтлива тема. Твоє - їй тільки гроші тре - то твоя альфа і омега в скаргах. Гальо! Пацан! Очі відкрий!

Жінці не вистачає того, що ти заробляєш? - твоя проблема, це ти жінку таку обирав!

Ти реально мало заробляєш, хоча міг би більше - твій особистий вибір роботи, а не проблема твоєї жінки, яку ти в хату привів, за яку тре платить і яка мусить тобі їжу готувати (я мужик, мені мнясо тре - помниш?)

Аліменти - ну тут взагалі питання виключно десяти гривень на презервативи. І це блін твоя проблема.

Все просто хлопці. Взагалі елементарно. Питання лише в тому, що ви поводитесь, як жінки з Європи, які нікому нічого не винні, але мають право на все. А живете ви в Україні. І от чесно, мені вас шкода, нерозумних, але інколи мені так пофігу на якому вусі у вас тюбєтейка, що ліпше б ви не вимахувались.", - Леся Поліщук.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/151635.html

Tags: Звернення до ...
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments