olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Українські винахідники розробили прилад, що виробляє воду з повітря.

*
Українська команда Water Cloud UA представила пристрій, що виробляє воду з повітря, на форумі "Innovation Market" у Києві.

Розробники удосконалили іноземні зразки та виготовили дешевший та продуктивніший прилад. Він коштуватиме близько $300.

Одна установка здатна виробляти від 15 л води на день, залежно від вологості повітря. Пристрій повністю автономний та працює на сонячній батареї. Зовні він схожий на кулер, вода в якому утворюється з конденсату.

"Вода, яку ми отримуємо, - дистильована. Ми можемо використовувати її в агро сфері - для поливу. Окрім цього її можна пити. Найкраще засвоюється організмом вода, яка перейшла із одного стану в інший," - говорить одна із розробників Олена Савчук.

Вода проходить декілька стадій очищення, після чого її можна вживати. Пристрій працює при мінімальній вологості повітря - 20%. Його можна програмувати, а також регулювати ступінь мінералізації води.

Його можуть використовувати фермери. В середньому на полі розміром 1 га потрібно від 15 до 20 таких установок. Окупність - протягом одного сезону. WaterCloud також можна використовувати вдома - за добу пристрій генерує мінімум 4 л води.Назарій МАЗИЛЮК

https://olga-den-7.dreamwidth.org/156662.html

Tags: Зацікавило
Subscribe

Posts from This Journal “Зацікавило” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments