olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"А Ви голосували за незалежність України ?" ... Ось така у мене вийшла розмова з простими людьми.©

В зв'язку з річницею всеукраїнського референдуму про Незалежність України, запитала людей які більшу частину свого життя прожили за часів "совка":

- А Ви голосували за Незалежність у 1991 році ?

І почула таку відповідь :

- Так, ми звичайно голосували. Але не за таку Незалежність, яку ми згодом побачили. Ми голосували за відділення від Москви, з надією, що ми більше не будемо їздити у Москву, щоб купити будь-який одяг, починаючи від нижньої білизни, і закінчуючи верхнім зимовим одягом, не кажучи вже про нормальне взуття, яке купувати доводилося виключно у Москві.

Голосували за те, щоб не замовляти далекобійникам, які їдуть у Москву, привезти пару кілограмів сиру, який зроблений в Україні, пару кілограмів вареної ковбаски, яку у нас навіть Дідько лисий зі свічкою не міг знайти без великого блату, 100-грамову бляшаночку індійської розчинної кави, пачечку цейлонського чорного чаю, шоколадних цукерок, і зифірчику, хоча б по кілограму один раз на рік.

Голосували за те, щоб усе що зроблено чи вирощено в Україні, не розподілялося Москвою за принципом - "Москва должна снабжаться по пєрвой карєгорії", а "сьола, коториє виращівают животних на мясо, і овощі та фрукти" по 8-ой (!!!)

Голосували за те щоб українців не називали людьми другого сорту, через те, що говоримо не так я у Москві.

Але ж ми НЕ голосували за те, щоб після проголошення незалежності, виділилася частина людей, які вміли добре брехати та красти, і назвала себе "елітою". НЕ голосували за те, щоб ота довбана "еліта", забувши назавжди про совість почала дерибанити країну. Ніхто, навіть у страшному сні, не міг подумати, що країну, яка отримала Незалежність, яка має прекрасні природні ресурси, отак розграбують, і доведуть до злиднів людей, які не належать до отії ненажерливої "еліти".

Ми ж НЕ голосували за те, щоб хтось присвоїв собі газ і драв з нас за нього 10-шкір, знаючи що насправді вона у нас одна !!! Не голосували за те, щоб бандити при владі та їхні підлабузники, присвоїли, а потім розвалили всі підприємства, замість того, щоб їх модернізувати і шукати ринки збуту виробленої продукції.

Ми голосували за те, щоб на основі того що мали, нажити ще більше благ для людини ... А що отримали ? І що тепер маємо ?

Почувши таке, я запитала :

- Ну якщо так, то чому ж ви дозволили такому статися ?

І мені відповіли так :

- Тому що ми були впевнені, що у нас усі рівні, що у людей є совість, що за злочини крадії-бандити будуть покарані відповідними органами. Ми були впевнені, що кожен повинен просто добросовісно, сумлінно працювати на своєму місці. Ми були впевнені, що якшо ми хлібороби - то ми повинні вирощувати хліб, а не ловити грабіжників, і саджати їх у тюрми, або вішати на найближчому дереві. Тепер уже ясно що це далеко не так.

Якби ми, і такі як ми, а таких багато, розуміли це ще тоді, то не було б у нас ніяких олігархів. Бо всі вони розбагатіли виключно крадіжками. А якби вони були вчасно покарані за крадіжки, то олігархів і мільйонерів у нас би НЕ БУЛО !!!

І підприємства б у нас працювали, і робота б у нас була.

Ось така у мене вийшла розмова, з простими людьми.©

https://olga-den-7.dreamwidth.org/157626.html

Tags: Наші реалії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

 • 19 квітня: народні прикмети і заборони

  * Народні прикмети 19 квітня Туман вранці віщує суху погоду до кінця місяця. Чим прозоріші хмари, тим тихіша буде погода, але може піти і дощ.…

 • © Зацвіло.

  * © Щось зацвіло дрібненько, білим. Квітки діаметром десь пів сантиметра. Оцей дрібненький бур'янець з'явився у нас років 10 тому. Спочатку він…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment