olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як же нам об'єднатися, якщо ми такі різні ?

*
В першу чергу треба перестати брехати самим собі і сваритися між собою.

А то у нас так : порохоботи, йюлеботи, ще якісь боти ... І здається що ми такі різні. Як же нам об'єднатися ?

ВСІ МИ УКРАЇНЦІ !!!

Треба підтримувати або не підтримувати не політиків, а їхні пропозиції і справи. І тоді з'ясується що прагнемо ми всі одного. Якщо будь хто з політиків пропонує зробити щось неприйнятне для народу, то не треба кричати "Геть того політика !", а треба кричати " Геть його наміри, пропозиції !", кричати що це не потрібно народу.

І заявляти про свої вимоги вперто. Перший раз не вийде чогось добитися, другий раз не вийде, а потім все ж таки вийде !

Якщо не влаштовують тарифи, то треба вимагати їх зниження ВСІМ ! А то так : одні вимагають зниження, а інші, не дивлячись на те, що вони їм також не подобаються, брешуть і сами собі, і людям що то, мовляв, так і треба.

Та НЕ ТРЕБА !!! Треба лише комусь із політиків. А кричать що так і треба ті хто підтримує того політика якому це треба. І починають у 21-му столітті, у газифікованих хатах топити сухим бур'яном, та ще і розказувати які вони економні на радість політикам яким це вигідно, і на зло тим, хто усвідомлює що економити заради збагачення "иліти" безглуздо.

І так не тільки стосовно газу. Таких моментів багато. Просто треба перестати брехати самим собі в угоду тим політикам яких підтримують. І тоді з'явиться нація, яка відстоює свої інтереси, а політики-обранці будуть виконувати свої прямі обов'язки - служити народу.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/158820.html

Tags: *Пропоную
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments