olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У NASA повідомили про наближення небезпечного астероїда (ВІДЕО)

*
У NASA повідомили про наближення небезпечного астероїда.

Кетрін Бернет повідомила виданню "The Mirror", що найближчим часом на Сонці слід чекати потужних спалахів. Здатних так вплинути на супутники, що на землі кожен відчує, бо залишиться без світла в домівках.

А от астрофізики з NASA наполохані черговим наближенням асетроїда "Фаетон", що пройде на дистанції три мільйони кілометрів від нашої планети. Адже його поведінка настільки непередбачувана, що він легко може змінити свою траєкторію. /Випуск ТСН.Тиждень за 3 грудня 2017 року/В NASA сообщили о приближении опасного астероида.

Кэтрин Бернет сообщила изданию "The Mirror", что в ближайшее время на Солнце следует ожидать мощных вспышек. Способных так повлиять на спутники, что на земле каждый почувствует, потому что останется без света в домах.

А вот астрофизики из NASA напуганы очередным приближением асетроида "Фаэтон", который пройдет на дистанции три миллиона километров от нашей планеты. Ведь его поведение настолько непредсказуемо, что он легко может изменить свою траекторию. /Выпуск ТСН.Тиждень за 3 декабря 2017 года/

https://olga-den-7.dreamwidth.org/159447.html

Tags: Космос
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments