olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Оперативними співробітниками СБУ спільно зі слідчими ГСУ ГПУ затриманий «таємний агент» НАБУ.

Як же все заплутано.

26 вересня 2017 року до Служби безпеки України за власної ініціативи звернулася перший заступник голови Державної міграційної служби України Пімахова Діна Вікторівна із заявою про вчинення стосовно неї злочину - провокації підкупу.

На підставі наявних матеріалів 27.09.2017 р. слідчі ГПУ внесли до ЄРДР відомості про вчинення злочину, СБУ невідкладно розпочала комплекс негласних слідчих (розшукових) дій.

У ході оперативних дій було зафіксовано неодноразові факти відмови службовою особою ДМСУ про прийняття незаконних рішень щодо виготовлення документів.

Як з’ясувалося в ході НСРД, С. Тітєнков входив до складу організованої групи осіб, що сформувалася у вигляді т.зв. «таємного підрозділу» НАБУ під керівництвом колишнього працівника МВС України та з відома очільників антикорупційного бюро.

Метою діяльності організованої групи було штучне створення умов для одержання неправомірної вигоди службовими особами, їх незаконне притягнення до кримінальної відповідальності та дискредитація, а також подальше позитивне висвітлення результатів та здобутків НАБУ по боротьбі з корупцією.

До складу даного об'єднання, в порушення Закону України, без конкурсу залучалися кадри з числа колишніх правоохоронців з відповідними моральними якостями, які б сприяли їх участі у протиправних акціях з провокації підкупу. Матеріальне забезпечення цих правоохоронців, а також їх так званих спецоперацій здійснювалось виключно за рахунок державних коштів.

Групою осіб використовувалась конспіративна квартира для оперативних нарад та розробки подальших планів по незаконному притягненню до кримінальної відповідальності Д.Пімахової через провокацію підкупу.

Як з’ясувалося, для досягнення своєї мети «агенти» спроможні вийти не тільки за рамки Закону, але й етики і моралі.
В ході однієї з зустрічей Д.Пімахової з «таємним агентом» НАБУ С.Тітєнковим останній підтвердив факт пропонування службовій особі ДМСУ грошової винагороди в сумі 30 тисяч доларів США.

29 листопада 2017 року близько 19-ї години вечора в одному з громадських місць м. Києва оперативними співробітниками СБУ спільно зі слідчими ГСУ ГПУ при передачі 15 тисяч доларів США першому заступнику голови ДМСУ Д. Пімаховій був затриманий «таємний агент» НАБУ С. Тітєнков.

Одночасно були проведені обшуки на конспіративній квартирі, у таємному офісі другого підрозділу Антикорупційного бюро та за місцем проживання членів т.зв. «таємного підрозділу» НАБУ.

В ході обшуків в одному із приватних будинків Києва, що служив таємним офісом другого підрозділу НАБУ, незаконно зберігалися та в подальшому були вилучені у великій кількості документи із грифом «таємно» та «цілком таємно», спеціальні технічні засоби для зняття інформації, а також паспорти громадян іноземних держав.

Під час обшуку за місцем проживання агента Катерини Сікорської в с. Козин у приватному будинку були вилучені документи із грифом «обмеження доступу», зошити із секретною інформацією про прослуховування об’єктів зацікавленості НАБУ, матеріали проведених негласних слідчих (розшукових) дій, які оброблялися за відсутності у агента Катерини допуску до держтаємниці.

Результати слідчих дій СБУ та ГПУ, проведених обшуків свідчать про фактичне ігнорування керівництвом НАБУ законодавства у сфері додержання охорони державної таємниці.

Привертає окрему увагу і приватне життя агента НАБУ Катерини Сікорської. Їй та близьким членам її родини на правах власності належать три приватні будинки в елітному селищі Козин, престижні автомобілі «Мазератті», «Лексус» та два «Порше Кайєн», придбані останнім часом.

30 листопада 2017 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 369, 370 КК України, таємному агенту НАБУ Сергію Тітєнкову.

Слідчі дії тривають.

Лариса Сарганhttps://olga-den-7.dreamwidth.org/159667.html

Tags: Олівець, розслідування
Subscribe

Posts from This Journal “розслідування” Tag

 • Про бомбу в автомобілі Шеремета.

  * " "Версія" слідства про встановлену під днищем автомобіля бомбу не підтверджується результатами експертиз. Днище машини не має пошкоджень…

 • Може втекти за кордон ?

  * Колишньому головному митнику й фіскалу Мирославу Продану, якого прихопили на скуповуванні нерухомості за кордоном, суд дозволив повернути…

 • Що буде з Медведчуком ?

  * Шось у лісі здохло ? За два місяці до виборів Президента України у Генеральній прокуратурі зробили гучну заяву: проти Віктора Медведчука відкрили…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment