olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Безмежна любов аж до фанатизму ? Чи може все ж таки гроші ?

*
Слухаю новини і не перестаю дивуватися.

Це ж наскільки треба любити Саакашвілі, щоб перенести його на руках через кордон в Україну, а потім розтрощити мікроавтобус СБУ у якому був Саакашвілі, - розбити скло, виламати двері і витягти його. Невже така безмежна любов аж до фанатизму ? Чи може все ж таки гроші ?

Напевно, все ж таки гроші. Цікаво, по скільки ж їм заплатили ? Скільки ж коштує така поведінка ?

У нас в країні багато негараздів, багато навіть кричущих, та люди чомусь лаються лише по домівках. І відстоювати свої інтереси не виходять. А тут - на тобі ! Отакий ажіотаж.

А все тому, що лаються по домівках прості люди, які займаються кожен своєю справою, на життя заробляють кожен на своїй роботі. А там, скоріше за все, були професіонали майданної справи. Вони просто робили свою справу, за гроші. І їм, у більшості, не так важливо що відстоювати, головне щоб платили.

Були там, звичайно і прості люди, хтось з цікавості, хтось за ідею. Але вони не можуть бути там довго, бо у них робота, і покинути її вони не можуть, бо треба за щось жити.

Тож там був у якійсь мірі спектакль, шоу ... За одне і гаряча пора для змі, і є про що поговорити ...

А зміни ?

Зміни вичайно можуть бути, у двох випадках : або політики між собою хтось перегризеться, хтось домовиться і тоді відбудуться зміни на користь когось із можновладців. Або знайде час, відірветься від роботи та підніметься критична маса народу, тоді можуть відбутися зміни на краще для народу. Але вірогідність другого випадку дуже примарна.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/161132.html

Tags: майдан
Subscribe

Posts from This Journal “майдан” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments