olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"В Україні не було належної реакції влади на відмивання коштів", - відмічено у Вашингтоні (+ВІДЕО)

*
Представники делегації Інституту права і суспільства, які були у Вашингтоні у справах, що стосувалися України, заявили, що достроково повертаються в Україну.

- Ганебне явище сталося у Вашингтоні, коли при розгляді питання про відмивання коштів в Україні не було головного доповідача – генерального прокурора України, який був у планах виступів. У Вашингтоні відмічено, що не було в
Україні належної реакції української влади на відмивання коштів, — сказав один з представників української делегації Юрій Кармазін. — Більше того, тут відомо, що в Україні відмиваються кошти на всьому, в тому числі на війні з Російською Федерацією. Це ганебне явище!

Юрій Кармазін звернувся до української влади із закликом припинити ганебне відмивання коштів на війні, легалізації російських коштів через українські компанії і банки.

- Нам було соромно відповідати на запитання про конфлікт між НАБУ, ГПУ, СБУ і прокуратури. Тіллерсон сказав про те, що немає чого боротися за тіло на Донбасі, якщо душа погрязла в корупції, — сказав Юрій Кармазін.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/162789.html

Tags: про боротьбу з корупцією
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments