olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Платимо за "сєбя і за того парня" ...

Щойно вімкнула телевізор.

На екрані якийсь мудак мужик, на повному серйозі, з розумним виразом обличчя, пояснює з чого складається ціна на газ для населення : " ... ціна газу на біржі в Німеччині(!), + транспортування його в Україну, + ..."

???????

- Альо-о !!! Яка біржа в Німеччіні ??? У моє село газ подається з сусіднього села, по трубах які закладені ще за часів "СОВКА" !!! Це я знаю точно ! Невже є такі села, які використовують для опалення своїх хат імпортній газ ?

Не знаю як там у містах, але у селах, зазвичай місцевий газ. Ну не використовують селяни газ з Німецької біржі. Більше того, вони навіть не можуть його використовувати фізично. Це ж не молоко, яке можна привезти у бочках ! То за що вони тоді платять ? Виходить що за "сєбя і за того парня". Тільки не за того парня який загинув в АТО, а за парня-олігарха, який використовує імпортний газ у себе на підприємствах, і у хатинках площею у 2000 кв метрів.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/165029.html

Tags: Тарифи, бардак, про Газ
Subscribe

Posts from This Journal “про Газ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments