olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Прекрасний привід для того щоб погризтися.

У нашої інтернет-спільноти золотої середини не буває.

А буває або крайність вліво, і не просто вліво, а крайність аж до північного Полюсу, або крайнісь вправо така що аж до самої Антарктиди. Все що посередині то лайно, зрада, або чисто по москальські - х..ня.

Причому це стосується всього, за що не візьмись. І думка тих хто не сидить цілодобово в інтернеті, не враховується, або підлягає жорсткій критиці.

Все б воно нічого, ну хай би квакали собі в своєму інтернет-болоті, якби не одне "але"... А саме : оте інтернетне квакання підхоплюють ЗМІ і, в гонитві за сенсаціями, вкидають його в телевізор. А телевізор таки дивиться більше людей чим сидить у інтернеті, тому почувши, чи побачивши якусь чергову "сенсацію" починається збурення у суспільстві, між тими, хто є прихильником крайніх лівих думок, крайніх правих, і тих кому до моменту збурення було просто байдуже, кажучи не літературною мовою - фіолетово.

Теми можуть бути зовсім різні, але будь-яка з них викликає суперечки в суспільстві, аж до мордобою і замість об'єднання спонукає до розколу суспільства.

Ну кому це потрібно ? Невже інтернет-писаки цього не розуміють ? Ну не всі ж вони пишуть за гроші. Виходить, що до інтернету добралися, писати навчилися, а от мізками користуватися відмовляються, прикриваючись свободою слова. І працівники ЗМІ, також особливо не задумуються в гонитві за сенсаціями заради рейтингів - і у підсумку маємо один ВЕЛИЧЕЗНИЙ СУЦІЛЬНИЙ БАРДАК.

От зараз, наприклад, пішло обливання брудом "Іронії судьби, або з легким паром".

Ну просто "вкрай необхідна тема". Декілька років поспіль нахвалювали, аж на сраку падали, цитували той фільм усі, і ті кому він подобався, і ті кому він був байдуже, а тепер пишуть гнівні пости накшталт "то лайно, пережитки "совка" і всі хто його дивився ідіоти". А чим кращі сучасні бойовики з мордобоями і калюжами крові ?

На рівному місці ПРЕКРАСНИЙ ПРИВІД ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПОГРИЗТИСЯ ! А потім дивуємося : "І чому у нас такі політики ?" Та тому що з народу ...

Не подобається, то не дивіться ! Слава Богу каналів у нас вистачає, не так як за часів "совка"- три канали і крапка, і плюс інтернет. Якщо фільм дійсно лайно, то люди і сами перестануть його дивитися, і він тихо піде у небуття. А топтати почуття людей які виросли з цим фільмом, у часи коли не було альтернативи, то остання справа. То шлях до чергового розколу суспільства.

Шановні ! Давайте думати перед тим як щось вкидати в інтернет ! Україна у нас одна, і не гоже нам, її громадянам, підкидати теми для дискусій що роз'єднують !

Українці ! Тримаймося !https://olga-den-7.dreamwidth.org/171644.html

Tags: Звернення до ..., Крик Душі
Subscribe

Posts from This Journal “Крик Душі” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments