olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

23 доба за місячним календарем

Символом 23 місячної доби є крокодил Маккара. Це міфічна істота, яка поєднує в собі риси Крокодила і Дельфіна.

Енергетика дня подвійна, але прояв негативної частини дуже сильний, сприятливий для підсилення емоцій насилля та агресивності.

Сьогодні, особливо потрібно контролювати свої негативні емоції. Корисне очищення від негативних думок, і примусова заміна їх на поозитив. Наприклад, якщо сьогодні спека, то спрямувати думки треба не про те, що " сонце щось безжально спалить ", а про те, що " сонечко допоможе селянам висушити фрукти і отримати пречудової якості сухофрукти ". Тобто, спрямовуйте свої думки у позитивне русло ! Це допоможе, кажучи образно, побороти в собі Крокодила і віддати кубок перемоги Дельфіну.

Бажано також провести очищення організму, будь-яким відомим способом, а також очищення оселі вогнем свічки. Можна обійти оселю (в середині) по ходу годинникової стрілки з запаленою свічкою. А можна, просто запалити свічку під час вечері - і приємно, і романтично, і корисно. )))

ВЕЧЕРЯ ЗІ СВІЧКАМИ
Фото: з інету
Tags: Місячний календар (21 - 30 доба)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments