olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова

*
Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать або ними контролюються.

Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.

У повідомленні зазначається, що раінше Приватбанк почав судовий розгляд у Високому суді Лондона проти своїх колишніх власників і керівників — Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

"19 грудня 2017 року Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать або знаходяться під їх контролем", — йдеться в повідомленні.

"Наказ про арешт активів був виданий на підставі детальних доказів, наданих суду, з яких випливає, що панове Коломойський і Боголюбов шляхом проведення ряду незаконних операцій вивели з банку майже 2 млрд дол, в результаті чого кошти були переведені компаніям, які їм таємно належали або перебували під їх контролем", — повідомляє прес-служба.

Також наголошується, що за допомогою цього судового розгляду Приватбанк збирається повернути понад 2,5 млрд дол, з урахуванням відсотків.

"Приватбанк впевнений в тому, що англійський суд розгляне позов справедливо і об'єктивно, а також, що він зможе добитися успіху і поверне кошти, які були незаконно з нього виведені", — відзначають в банку.

Раніше повідомлялося, що держава в особі Приватбанку звернулася до лондонського суду з метою повернути виведені кошти і погасити невиконані зобов'язання банку по рефінансуванню.

Зокрема, видання DT.UA зазначало, що Приватбанк звернувся до Високого суду з проханням на період розгляду справи до винесення рішення накласти арешт на майно, що належить колишнім власникам банку, в розмірі 3 млрд доларів.

Відповідний перелік активів було надано суддям в рамках слухань про прийняття рішень щодо забезпечувальних заходів.

Сторону державного Приватбанку в суді представляє компанія Hogan Lovells.

Юридична фірма Hogan Lovells відома в Україні по двом великим процесам, що висвітлювалися в ЗМІ: Пінчук проти Коломойського (щодо акцій "КЗРК") і повернення коштів, виведених Мухтаром Аблязовим під час його керівництва казахстанським БТА Банком (загальна сума претензій перевищувала 6 млрд доларів). В обох випадках позивачі залишилися задоволені.

21 грудня 2016 року "Приватбанк" перейшов у державну власність.

На сьогоднішній день проходять близько чотирьох сотень українських судів, що стосуються націоналізації "Приватбанку".

Власники євробондів Приватбанку зажадали дострокового погашення паперів на 335 млн доларів, брати Суркіси довели в суді, що ні вони, ні їхні численні родичі не є пов'язаними з Приватбанком особами.

Крім того Геннадій Боголюбов вимагав в уряду України компенсувати йому втрату частки в "Приваті", а Ігор Коломойський у суді оскаржив визнання банку неплатоспроможним і саму націоналізацію.

Економічна правда

============================================

"Це тимчасовий арешт на час розгляду справи у суді", - сказав Коломойський.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/177492.html

Tags: п* Коломойський
Subscribe

Posts from This Journal “п* Коломойський” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments