olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Турчинов пожартував щодо зняття відбитків пальців у росіян при в’їзді в Україну.

*
Це не Турчинов, а ... як кажуть у нас у селі : "Сундук бліх". ;)))

Вмикаю телевізор, а там презентація в аеропорту "Київ" системи фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства. Стоїть Турчинов і каже, що російські громадяни перетинаючи кордон з Україною будуть проходити біометричний контроль на спеціальному обладнанні : "Обов’язково пальці будуть прикладати, будуть перевірятись усі, тотально, хто підпадає під рішення РНБО"

Потім сказав що, у першу чергу почали обладнувати цими технічними засобами пропускні пункти на українсько-російському кордоні. "Це для нас пріоритет", - сказав Турчинов, а потім, щоб не забували що він таки "Кровавий Пастор", пожартував щодо зняття відбитків пальців у росіян при в’їзді в Україну : "Ніяких виключень для російських громадян не буде. Це принципово ... Коли сканер раптом не буде працювати – тоді палець у целофановий кульочок і туди, де прилад гарно працює", і додав : "Це жарт".

То "замовляв хлопцям привезти йому Захарченко в пакеті", а тепер "пальці в кульочок і на перевірку". Що тут скажеш ? Кровавий Пастор ... ;)))

https://olga-den-7.dreamwidth.org/177740.html

Tags: п* Турчинов
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments