olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Українські яблука можна придбати в одному з провідних супермаркетів Великобританії

Мої улюблені яблука Роял Гала потрапили на ринок Великої Британії ! ;))

Гала

Наші фрукти пройшли дуже довгий і складний шлях до споживачів з Туманного Альбіону. Тепер українські яблука можна придбати в одному з провідних супермаркетів Великобританії.

Переговори з ASDA почалися ще 2 роки тому, весь цей час ми вивчали особливості ринку Великобританії на постачання баштанних, дині, гарбуза. Не всі ці поставки були вдалими, саме на помилках ми й вчилися, іншого шляху, на жаль, не існує, – зазначив Максим Кулик, консультант з експорту ТОВ «Вінігретта».

На підготовку першої експортної партії пішло 2 місяці, адже вимоги у покупця були вельми специфічні. Загальний перелік вимог розтягнувся на 12 сторінок договору.

Крім сертифікату Global Gap, треба було виконати всі вимоги, прописані в специфікації продукту: калібр плодів 65 + з відхилення не більше 5 мм, забарвлення не менше ніж 50%, допуск по браку і дефектів не більше 5%.

Досить жорсткі вимоги постачальник назвав і в специфікації до тарі: яблуко завантажувалося в нові дерев’яні або пластикові контейнери, в яких обов’язково додавалися сертифікати підтвердження безпеки.

Перед тим, як потрапити на полиці ASDA українське яблуко ще раз переупаковували в поліпропіленові пакети по 6 штук.

Головним викликом був тест на наявність пестицидів в незалежній лабораторії Великобританії й українські яблука виявилися повністю безпечними, а за якістю навіть краще польських.

На цей раз покупець вибрав сорт Роял Гала і це не було несподіванкою, тому що це один з найулюбленіших сортів жителів Великобританії. Непогані перспективи також є по сортам Голден Делішес і Гренні Сміт.

У планах компанії-постачальник не входить істотне збільшення обсягів експорту в цьому сезоні, більше уваги буде приділятися відпрацювання операційних процесів з поступовим збільшенням поставок протягом найближчих 3-5 років.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/178833.html

Tags: Хороші новини
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments