olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Отак і живем.

*
Весь час кудись біжимо, щось добуваємо, радіємо в момент коли щось добули, приносимо додому і ... думаємо : "І нащо воно мені ? ..." Отак і живем.На фото Джордж Карлін – один з найбільш цинічних коміків, який завжди викликав змішані почуття. Він говорив лише правду, але подавав її в такому вигляді, що вона не могла не викликати сильні відповідні почуття. Але все одно він правий: за маскою цинізму – вся правда життя:

- Якщо ви хочете дізнатися, як допомогти своїм дітям, – відчепіться від них!

- Є чимало людей, стурбованих безпекою атомних станцій, які не пристібаються в машині.

- Скажіть людям, що є невидима людина на небі, яка створила всесвіт, і більшість повірить. Скажіть їм, що фарба не висохла, і вони приліплять до неї палець, щоб переконатися в цьому.

- Не встигнеш знайти сенс життя, як його вже поміняли.

- Будинок - це те місце, де зберігається наше барахло в той час, поки ми перебуваємо поза домом, щоб добути більше барахла.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/179106.html

Tags: Цитати.
Subscribe
promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments