olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Мазь Вишневського: перехрестіться, викиньте, забудьте

Немає, мабуть, в СНД жодного дому, де не погостював би цей дикий сморід дьогтю.

Смішно і страшно, але Мазь Вишневського досі призначають для лікування абсцесів, фурункулів, пролежнів та багато чого іншого.

Люди кривляться, бекають, але вперто натираються гидотно-зеленою пастою "во імя здоров’я". В нас стійко закріпилась впевненість, що чим паскудніші ліки – тим чудодійніша в них прихована сила. І ми згодні терпіти. Давайте розберемось чи варто?

В 2014 році Британський Медичний журнал опублікував цікавий коментар до статті.

з якого ми можемо дізнатись, що Мазь Вишневського виробляється за різними технологіями і може містити в собі канцерогени. Це особливо небезпечно при довгому її використанні (хронічні шкірні виразки, опіки і т.д.). Лікував діабетичну стопу – отримуй на додачу рак! Класний варіант?

Можливо, ви готові ризикнути, аби тільки був ефект. Ну що ж, є наукові роботи, в яких дослідники порівнювали дієвість різних мазей та антисептиків.

Вгадайте, якою виявилась протимікробна активність Мазі Вишневського? НУЛЬОВА! Весь спектр мікроорганізмів росте на вонючому дьогті без жодних проблем. Тож, якщо маєте мазь Вишневського: перехрестіться, викиньте, забудьте.

Іронія долі заключається в тому, що аналогічні висновки роблять працівники Інституту хірургії імені (барабанний дріб) Вишневського! Після аналізу 15 тисяч хворих з ускладненнями, вони встановили, що однією з вагомих причин розвитку гнійного процесу було використання Мазі. Мало того, що вона не вбиває мікробів – так ще і "закупорює" рану і закриває доступ кисню. Це створює прекрасний клімат для розвитку анаеробних організмів, які викликають газову гангрену.

Є гіпотези, що саме Мазі Вишневського можна "завдячувати" колосальним рівнем ампутацій у Радянських військах в Другу Світову. (жодна інша сторона конфлікту такою кількістю відрізаних ніг похвалитись не могла).

Мазі виповнюється у 2017-му рівно 90 років. Які міркування спонукали автора її створити – невідомо. Чому ніхто її не досліджував раніше? Бо Олександр Вишневський був Лауреатом Сталінської премії. Ну хто б насмілився критикувати його "дітище"? 90 років знадобилось для того, щоб доколупатись до правди.

То які лишаються міркування, щоб продовжувати мучити себе гидким запахом, наражатись на небезпеку онкології та плодити в ранах мікробів? Тільки одне – наша Мазь дуже доступна за ціною.

Прагнете економії? З тим же успіхом, коли наступного разу зголоднієте – попийте водички. Вона ж дешева ...

Звідси :

===========================

Коли я була маленькою, мені виписували ту мазь, але мама посилала тих хто виписував під три чорти, і казала що мазь Вишневського - то отрута, і приносить тільки шкоду. Я не знаю чому вона так казала, і не користувалася тією маззю ніколи, напевно, щось таки знала. На жаль запитати зараз не можу, бо мами вже немає на Цьому Світі.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/179421.html

Tags: Обережно !
Subscribe

Posts from This Journal “Обережно !” Tag

 • Херсонцы находятся в смертельной опасности

  * На Херсонщине в связи с потеплением появились ядовитые пауки, такие как каракурты и тарантулы. Сейчас они только повылуплялись, поэтому из-за…

 • © Рай для кліщів.

  * © В Україні заборонили випалювати сухостій. Штрафи ввели драконівські. А скошувати траву, а особливо колючки і бур'яни нікому. Хто ж буде силу…

 • © Дурманяка і яблуня.

  * © Просто в центрі міста, поруч з майданом Свободи, є ось така клумба : Фото: olga_den_f Посеред клумби росте ябуня. І не якась там кислиця, а…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments