olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Цей препарат застуду не лікує! Як дурять українців з ГРВІ.

Не знаю чи можна цьому вірити, але диму без вогню не буває. Висновки кожен зробить сам.

Сезон соплів-кашлів-температур в самому розпалі. І якшо до себе ми, здебільшого, ставимось поблажливо, то дітей своєю заботою не щадимо!

І лікар, можливо, вам скаже, і телевізор натякне, і сусідка однозначно порадить: "треба твому чаду пропить анаферона".

Давайте розбираться - шо ж це за звір такий?

Виробник нам розповідає , шо діюча речовина "антітєла к гама-інтерфєрону чєловека". І шо ця "сполука" буцім-то блокує розмноження вірусів та активує імунний захист.

Звучить солідно, бо на одне речення купа розумних термінів. Але, для будь-кого зі знанням біології на рівні першого курсу - це просто безглуздий набір слів.

Короткий лікбез:

- інтерферони (їх є купа) - речовини, які боряться з інфекцією в організмі
- антитіла (їх є купа) - білки, які сприяють знешкодженню певних речовин в організмі. Вони, як зграя собак, обліпляють небажаного гостя і приманюють клітини-убивці, котрі з ним швиденько розберуться.

Вас нічо на даному етапі не смущає??

Виробник пропонує нам з'їсти сполуку, яка буде нищити наші власні інтерферони, які в свою чергу покликані долати інфекцію! На перший погляд - саботаж і злочин.
Але якшо копнути трохи далі - все стає на свої місця.

Знову дивимося склад таблеток:

Якась муть - спрешу кажуть, шо доза антитіл 0,003 г. А далі, що "актівная форма с содержанієм нє болєє 10-16 нг/г дєйствующєго вєщєства".
Клацаємо на склад крапель

і нам відкритим текстом кажуть, шо діюча речовина входить у склад в розведенні 100*12, 100*30, 100*50.

Це, любі друзі, називається гомеопатія. Щоб не розводити тексту на цілу книгу, даємо посилання на сайт МОЗ, де все коротко і докладно пояснено

Якшо ж вам цієї інфи недостатньо і хочеться математичного обгрунтування - загугліть "моча Гитлера". Без жартів. Почитайте, вам все стане зрозуміло.

Таким чином, виробник нам пропонує водичку (в формі чарівних крапельок) і пігулки (просто наповнювач) по ціні аж ніяк не демократичній.

І будь-які "клінічні дослідження" анаферону є всього лише фікцією. Бо всім цивілізованим світом гомеопатія визнана НЕЕФЕКТИВНОЮ. Цей препарат застуду не лікує! Ось так дурять українців з ГРВІ

До речі, зарубіжних публікацій по анаферону ви не знайдете, лише з просторів СНД. А як в пост-совку поживає медична наука, ви мабуть і самі здогадуєтесь. Чи підказати?

Одним словом, не лікуйте ГРВІ дороговартісними "пустишками". Ми не такі багаті, шоб платити за повітря. А якшо зайві гроші є - купіть своїй малечі фруктів.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/180341.html

Tags: Обережно !
Subscribe

Posts from This Journal “Обережно !” Tag

 • Херсонцы находятся в смертельной опасности

  * На Херсонщине в связи с потеплением появились ядовитые пауки, такие как каракурты и тарантулы. Сейчас они только повылуплялись, поэтому из-за…

 • © Рай для кліщів.

  * © В Україні заборонили випалювати сухостій. Штрафи ввели драконівські. А скошувати траву, а особливо колючки і бур'яни нікому. Хто ж буде силу…

 • © Дурманяка і яблуня.

  * © Просто в центрі міста, поруч з майданом Свободи, є ось така клумба : Фото: olga_den_f Посеред клумби росте ябуня. І не якась там кислиця, а…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments