olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Що ж я там купила ?

Купила собі світерок. Тонесенький, м'якесенький, написано на бірці "MERINO 100%".

Ну я знаю що merino -то вовна, але ж світерок такий тонесенький, аж не віриться. Так я вирішила подивитися в інеті, що ж то за вовна така ? Що ж я там купила ?

Зайшла таке :

Вовна мериноса (Merino wool)

Вовна мериноса (англ.Merino wool)

Мерино́с (англ. Merino) — порода вівець, яку розводять у горах Австралії та Нової Зеландії. Через суворий клімат вовна мериносів має унікальні властивості, які допомагають їм протистояти і дуже низьким температурам зимою, і екстремально-високим влітку.

Такого ефекту досягається за рахунок дуже тонких волокон їх шерсті (п'ять штук дорівнює по товщині одній людській волосині), які і є їх секретом.

Перевага вовни Merino — натуральна, тонка, надзвичайно м'яка шерсть, що "дихає" і добре зберігає тепло. Ячейчаста структура цього матеріалу дозволяє вбирати вологу (до 30% від власної ваги) і відводити її, і, в той самий час, зігрівати у вологому стані. Тим самим, при фізичних навантаженнях шкіра залишається сухою, тепло зберігається, не відбувається охолодження.

Дивовижною властивістю мериносової вовни є її здатність не зберігати в собі запах поту навіть після кількох днів безперервного носіння. Одяг же з традиційної шерсті та з синтетичних матеріалів доводиться прати після кожного використання при сильних фізичних навантаженнях для тіла.

Де використовується Вовна мериноса (Merino wool):

Термо-футболка Arctic
Термо-футболка Neox
Термо-штани Medeo
Термо-штани Venom

https://olga-den-7.dreamwidth.org/180702.html

Tags: Олівець М, Пояснення
Subscribe

Posts from This Journal “Пояснення” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments