olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як регулярне вживання води впливає на мозок.

*
Мозок – це орган, який потребує найбільше енергії для виконання своїх функцій. Головний мозок людини на 75% складається з води, саме тому для належної роботи йому й потрібна ця проста та доступна рідина.

Регулярне вживання води – це перший крок до відновлення внутрішнього балансу та досягнення гармонії

1. Для того, щоб підвищити мозкову активність до максимального рівня, необхідно випити вранці склянку чистої води та поснідати свіжим фруктом.

2. Щоб покращити концентрацію та уважність, швидко збадьоритися, найкращий спосіб - це випити невелику кількість чистої води. Бажано через кожні 45 хвилин робити декілька ковтків води, адже саме через такий проміжок часу рівень концентрації починає спадати.

3. Вода регулює настрій та емоції людини. Коли ви п’єте воду, температура у мозку підвищується, а з організму виходять токсини та мертві клітини. Вода здатна регулювати внутрішні хімічні процеси, тим самим допомагаючи перезапустити роботу організму. До того ж, вода має здатність зменшувати напругу та допомагати перебороти стрес.

4. Регулярне вживання води сприяє покращенню сну. Бажано взяти за звичку пити невелику кількість чистої води перед сном. Навіть пів склянки води, випитої на ніч, допоможуть вам спати міцніше та спокійніше, зовсім скоро ви помітите, наскільки покращиться якість сну.

Вода покращує притік крові до мозку, тим самим насичуючи цей орган киснем та вологою. Ба більше, вода має здатність приглушувати надмірну активність мозку під час стресової ситуації.

5. Вода покращує пам’ять. Один з найсерйозніших негативних наслідків, до яких призводить зневоднення – це погіршення когнітивних функцій організму. Це призводить до того, що людина починає гірше сприймати та обробляти інформацію, робити висновки та запам’ятовувати нові факти.

Одне просте правило: покладіть у свою сумку пляшку води та пийте її невеликими ковтками впродовж дня.

Завдяки цим простим порадам вже дуже швидко ви помітите позитивні зміни в організмі, тож переконайтеся у цьому на власному досвіді!

Tags: Вода
Subscribe

Posts from This Journal “Вода” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments