olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Війна закінчиться тільки тоді, коли оті громадяни почнуть називати речі своїми іменами.

*
На четвертому році війни читаю у блогах донеччан такі фрази : "Специалистами Минэкономразвития ДНР проведен анализ данных Главстата ДНР", "... предприятиями Донецкой Народной Республики ..."

Які в біса "Специалисты Минэкономразвития ДНР", якої в бісової бабусі "ДНР" ??? Це на четвертому році безглуздої війни ! Вони й досі не награлися ! Поки ті телепні громадяни не назвуть речі своїми іменами, війна буде продовжуватися.

Війна закінчиться тільки тоді, коли оті громадяни почнуть називати речі своїми іменами, і напишуть : "Якісь падлюки, які називають себе спеціалістами, беруться аналізувати як живе напіврозбитий шматок України з повністю зруйнованою інфраструктурою".

Якими в біса лисого "... предприятиями Донецкой Народной Республики ..." ?

Війна закінчиться тоді, коли оті громадяни сформують фразу так : "... залишки підприємств України, що знаходяться на зруйнованому кремлівськими маріонетками Донбасі ..."

https://olga-den-7.dreamwidth.org/191506.html

Tags: про Донбас
Subscribe

Posts from This Journal “про Донбас” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments