olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Російська влада обурена ...

*


"Російська влада обурена пропозицією визнати період перебування України в складі СРСР окупацією і заявляють, що Київ повинен буде повернути до складу Росії Харків, Дніпро, Донбас і частину інших переданих їй за радянських часів територій", - про це в коментарі російським ЗМІ заявив глава комітету Думи у справах СНД Леонід Калашников.

Політик заявляє, що отримані Україною території до входження до складу СРСР їй не належали, а значить Росії повинен повернутися не тільки Крим, але і велика частина лівобережної України.

ЗМІ нагадали, що український історик Володимир В'ятрович в інтерв'ю одному з телеканалів заявив про необхідність визнати комуністичний режим окупаційним і таким що захопив територію України на початку XX століття.

Звідси :

Звичайно, на таку маячню звертати увагу не потрібно. Але ... обов'язково знайдуться люди які звернуть на це увагу. Так от : Отого йолопа, який таке каже, треба просто послати на японську гору яка називається Кху Ям.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/191749.html

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

Posts from This Journal “к Росія - Україна” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments