olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ахметову заборонили витрачати більше 20 тис. євро в місяць.

*
Власнику компанії "СКМ" українському олігарху Рінату Ахметову заборонили витрачати більше 20 тисяч євро на місяць.
Про це повідомляється в рішенні окружного суду м.Нікосія (Кіпр) про заморожування активів Ахметова у справі "Укртелекому".

Текст судового рішення виявився в розпорядженні "Цензор.НЕТ" і був опублікований виданням.

Зокрема в судовому рішенні зазначається, що відповідачі можуть "використовувати і розпоряджатися грошовою сумою в 20 тис. євро щомісяця для покриття власних судових витрат".

Раніше повідомлялося, що Окружний суд Нікосії ухвалив рішення заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму 820 млн доларів у справі "Укртелекому".

Рішення суду щодо Ахметова і дев'яти інших осіб було прийнято 27 грудня за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління "Родовід банку" Денису Горбуненко.

У Raga стверджують, що продали "Укртелеком" Ахметову за 860 млн доларів в 2013 році, він заплатив 100 млн доларів, і більше коштів компанія від нього не отримала.

======================

"заборонили витрачати більше 20 тисяч євро на місяць." Ну і шо ? ... Якби вони змусили його пожити на українську пенсію ... або хоча б на мінімальну українську зарплату ... А 20 тисяч євріків - то мрія багатьох українців.;)

https://olga-den-7.dreamwidth.org/192812.html

Tags: п* Ахметов
Subscribe

Posts from This Journal “п* Ахметов” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments