olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ви ще дома ? Є пропозиція підти на ...

*
Одна моя знайома, треба сказати не проста жіночка, ствердує що, якщо на зимові святки загадати бажання, то воно обов'язково збудеться. От тільки загадати його треба не просто так.

Вона каже, що взагалі щоб щось отримати, треба обов'язково щось віддати. І віддати треба в даному випадку не гроші, а ... конкретні дії. Якщо ви загадаєте бажання о 12-ій ночі, у комфортних обставинах, та ще й за святковим столом, то ваше бажання, м'яко кажучи, шансів здійснитися має ду-у-уже мало.

Для того щоб бажання збулося, його треба написати на білому аркуші паперу, і спалити той аркуш рівно о 12-й годині ночи на перехресті двох доріг. Стояти треба у самісінькому центрі перехрестя, щоб дух бажання, в той момент коли горить папір, полетів на чотири сторони світу.

Щоб отримати здійснення бажання, ви у даному випадку віддаєте свої дії Всесвіту, адже ви, відриваєтесь від святкового столу - це перша жертва, потім серед ночі йдете на перехрестя - друга жертва, обираєте момент щоб не було машин, і спалюєте папір.

Знайома каже, що вона вже декілька разів перевіряла. ДІЄ !!!

Може хтось живе близько до перехрестя ? ... У Вас є 5-ть хвилин. ;)))

А тут враження після того як сходили на перехрестя : https://olga-den-f.livejournal.com/1266189.html

Tags: Ворожіння., Олівець М
Subscribe

Posts from This Journal “Ворожіння.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments