olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про ритуал на здійснення бажань.

*
У попередньому пості я описувала ритуал на здійснення бажань, який мені повідала моя знайома.

Та знайома розповіла мені про те, як вона ходила на перехрестя у новорічну ніч. Не знаю у якому році, але тоді лежав сніг, і ходила вона не сама, а ще з однією жінкою.

- Ідемо, - розповідала вона, - а кругом тиша, аж у вухах дзвенить. Навіть не віриться що це у місті - ні людей, ні машин. Прийшли на перехрестя, стали у його центрі, дістали папірці з написаними заздалегідь бажаннями на них. Поки діставали сірнии та підпалювали, стояли нахилившись над сірниками, а коли папірці вже горіли, підняли голови, і побачили перед собою, просто поруч, зовсім близько, незнайому жінку.

Звідки вона взялась, вони так і не зрозуміли. Жінка сказала їм декілька слів, і зникла у темряві, невідомо куди, так же раптово як і появилася. Містика якась !

=========================================

А мені, після її розповіді, спало на думку таке. Уявіть собі :

- Приходите Ви на перехрестя, у Новоріну ніч, а там - "майдан" стоїть. Тобто людей - ніде яблуку впасти. І всі з бомажичками і сірникам. Неможливо підійти навіть до перехрестя, не говорячи вже про його центр ... ;)))

Tags: Ворожіння.
Subscribe

Posts from This Journal “Ворожіння.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments