olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Путін порівняв комунізм з християнством, а мавзолей Володимира Леніна – зі сховищем мощей святих.

^^^
От цікаво, він і сам у це вірить чи просто придудюється ?

Президент Росії Володимир Путін порівняв комунізм з християнством, а мавзолей Володимира Леніна – зі сховищем мощей святих. Про це повідомляє РІА "Новости".

Як відзначив Путін, віра завжди супроводжувала народ, навіть в ті роки, коли радянська влада боролася з релігією.

"Але одночасно створювали нову релігію. Комуністична ідеологія, вона дуже схожа на християнську, насправді: свобода, рівність, братерство, справедливість – це все закладено в Святому Письмі, це все там є. А кодекс будівника комунізму? Це сублімація, це просто такий примітивний витяг із Біблії, нічого нового не придумали", – вважає Путін.

Президент Росії також порівняв труп Леніна з мощами святих.

"Ось дивіться, Леніна поклали в мавзолей. Чим це відрізняється від мощей святих для православних та просто для християн? Коли мені кажуть, що немає, в християнстві немає такої традиції, ну як же немає, в Афон їдьте, подивіться, там мощі святі тобто, та й у нас ось тут теж святі мощі", – вважає він.

Звідси :

Tags: п* Путін
Subscribe

Posts from This Journal “п* Путін” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments