olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Подарунок Путіну : Близько 400 тис. французів наполягають на виплаті царських боргів Росією.

*
Символічно. У Росії тільки но заговорили про відновлення царату під династією Путіна, як "меркантильні" європейці нагадали про "скрепний" борг.

Близько 400 тис. французів наполягають на російських виплатах, які повинні були отримати їх предки ще за царських часів. Сумарно борги становлять майже €30 млрд. Про це повідомляє Міжнародне французьке радіо.

Так, у 1867 році російські залізничні компанії випускали державні облігації, забезпечені золотом, і французькі інвестори вклали в проект 15 мільярдів франків (сьогодні це еквівалентно €53 млрд). У 1918 році Ленін підписав указ про відмову від виплат царських боргів, і багато вкладників залишилися ні з чим.

А сьогодні спадкоємці тих, хто не отримав гроші сто років тому, продовжують наполягати на виплатах, які сумарно складають майже €30 млрд. При цьому в 1997 Москва і Париж підписали договір, згідно з яким Росія розрахувалася з боргами Російської імперії, проте спадкоємців це не хвилює, і вони продовжують вимагати гроші.

Олександр Смаглюкhttps://olga-den-7.dreamwidth.org/197585.html

Tags: про Росію
Subscribe

Posts from This Journal “про Росію” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments