olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Людей, які вирішили після смерті заморозити свої тіла, зможуть повертати до життя вже через 10 років

*
Людей, які вирішили після смерті заморозити свої тіла, зможуть почати повертати до життя вже через 10 років. У цьому впевнений президент Мічиганського Інституту кріоніки Денніс Ковальські.

Ковальські впевнений, що в наступній декаді кріозаморозка досягне суттєвого прогресу та вчені навчаться повертати людей до життя. «Якщо 100 років тому кріоніка була чимось незбагненним для людини, то зараз ми це сприймаємо як належне», - говорить він.

У грудні Ковальські сам заявив про намір заморозити після смерті всю свою сім'ю і заплатив за це 140 тисяч доларів. 49-річна дружина Марія і їх три сини будуть зберігатися в рідкому азоті, поки вчені не навчаться повертати людей до життя. Цей процес, впевнений чоловік, може дати його сім'ї «другий шанс на життя».

Як відомо, кріоніка - це заморожування мертвого тіла або окремих частин цього тіла для їх подальшого зберігання. Люди вірять, що заморожені тіла будуть «відроджені», як тільки наука досягне такого рівня розвитку, що зможе вилікувати те, що їх убило. Для цього тіло померлої людини повинно бути в найкоротші терміни заморожено спеціальним чином. Надалі тіла зберігаються в рідкому азоті.

Послуги зі зберігання заморожених тіл надають в Росії, США і Португалії. У світі вже зберігаються близько 350 осіб. При цьому в Мічиганському університеті вже записано близько 2000 людей, які бажають бути замороженими після смерті.

Олег Устименкоhttps://olga-den-7.dreamwidth.org/197735.html

Tags: Цікаво
Subscribe

Posts from This Journal “Цікаво” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments