olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Шкідливі методи лікування застуди

*
Багато людей неправильно лікують застуду в домашніх умовах. Як уникнути поширених помилок ?

Шкідливі методи лікування застуди :

1. Відмовтеся від прошків та шипучок

Реклама обіцяє: розчинні порошки і таблетки швидко позбавлять вас від симптомів застуди. Проблема в тому, що не на довгий час, а лише на кілька годин. Потім всі симптоми хвороби повернуться. Краще пийте більше рідини. Особливо корисно пити кислі напої: журавлинний морс, чайний гриб, капустяний розсіл.

2. Не використовуйте банки

Банки, створюючи вакуум, присмоктуються до шкіри. Раніше вважали, що завдяки цьому посилюється кровообіг в глибоко розташованих тканинах і органах, тому банки рекомендували при респіраторних захворюваннях, затяжних бронхітах, пневмонії. Сьогодні медичні банки заборонені в більшості країн. Як з'ясувалося, вони сприяють поширенню інфекції в організмі і викликають порушення кровообігу, тому категорично протипоказані при гострих інфекційних захворюваннях. При лікуванні пневмонії застосування банок може привести до розриву легеневої тканини.

3. Не розтирайтесь спиртом чи горілкою

Вкрай небезпечна процедура! При контакті тіла з холодом відбувається спазм судин, кровообіг сповільнюється, зменшуються утворення поту і віддача тепла. Температура шкіри знижується, а внутрішніх органів - збільшується. Це може привести до розвитку важких ускладнень.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/199246.html

Tags: Для здоров'я
Subscribe

Posts from This Journal “Для здоров'я” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments