olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Таємна відпустка президента Порошенка || «СХЕМИ» ( +ВІДЕО )

*


П’ятизірковий Cheval Blanc з окремим "приватним островом"

Із достовірних джерел "Схемам" стало відомо, що президент Порошенко відпочивав на Мальдівських островах з 2 по 8 січня в п’ятизірковому курортному готелі Cheval Blanc, що складається лише з приватних вілл посеред Індійського океану.

З аеропорту Мале, куди президент та його гості прилетіли чартером, вони дістались острівного курорту. 8 дорослих та 2 дітей оселились на найдорожчій віллі курорту, яка розташована на окремому острові.

Окрім основної вілли з басейном, тут ще одна гостьова, двоповерхові апартаменти, причал для човнів, зона спа, місце для обіду на свіжому повітрі, та свій пляж.

Український президент відпочивав тут з гостями протягом семи днів та шести ночей.

Перебуваючи за кордоном, Петро Порошенко, вочевидь, прагнув секретності. Принаймні, на курорті фігурував під ім’ям Mr. Petro Incognito (Ukraine). Типова послуга для курорту такого рівня – забезпечення повної анонімності на прохання гостя.

Також "Схемам" вдалося дізнатися з достовірних джерел, що оренда окремого острова на курорті "Шеваль Блан" коштувала Порошенку та його супутникам не менше ніж 46 тисяч доларів на добу. Таким чином, за 6 діб президент мав сплатити лише за проживання 276 тисяч доларів.

Але були і додаткові витрати. Наприклад, редакції вдалося достеменно встановити, що під час відпочинку Петра Порошенка на курорті "Шеваль Блан" дайвінг, водний спорт, човни протягом семи днів обійшлися у 18 705 доларів. На сніданки сумарно витратили 10 791 долар. Наприклад, тільки четвертого січня за сніданок на віллі було сплачено 4 118 доларів. На обіди – 4 682 долари, а вечері на віллі обійшлись у 3 165 доларів.

Загалом усі додаткові послуги становили 37 550 доларів. І за них Mr. Petro Incognito розрахувався готівкою.

У скільки обійшлася відпустка президента?

У відповіді на запит у Порошенка пообіцяли, що він задекларує усі витрати на цей відпочинок. Як підрахувала редакція, в гривнях це має бути восьмизначна цифра.

Адже арифметика виходить ось така:

– Переліт на чартері з очікуванням: 188 тисяч доларів (або 154 тисячі євро, як зазначили у турецькій компанії Setair).

– Оренда вілли на окремому острові на курорті "Шеваль Блан" за 6 ночей: 276 000 доларів.

– Додаткові витрати та харчування на острові: 37 550 доларів.

Виходить, усього президент України Петро Порошенко витратив на тижневу, як її назвали в Адміністрації президента, "коротку" рідзвяну відпустку на Мальдівських островах не менше ніж 500 тисяч доларів. А це – більше ніж 14 мільйонів гривень.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/202245.html

Tags: Олівець, СХЕМИ, п* Порошенко
Subscribe

Posts from This Journal “СХЕМИ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments