olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Захарченко продовжує підносити російську окупацію Донбасу як протистояння українців Сходу і Заходу.

*
До царя усєя "Динири" знову завітала білочка і нашепотіла йому на вушко, а він озвучив що нашепотіла йому білочка. ( +ВІДЕО )Ватажок бойовиків "Динири" Олександр Захарченко продовжує підносити російську окупацію Донбасу як протистояння українців Сходу і Заходу, одночасно заявляючи про плани повернути у (прости Господе) "Диниру" частину території України будь-яким способом, в тому числі шляхом переговорів.

Про це він заявив на одному з виступів в Донецькій області, розповівши про протистояння бойовиків "Динири" з 30-мільйонною Україною.

Захарченко стверджує, що Київ намагається зламати жителів Донбасу вже 4 роки, однак у нього нічого не виходить. Ватажок бойовиків знову заявив про плани повернути в "Диниру" частину території України, при цьому він назвав повними ідіотами тих, хто вважає за краще війну мирним спробам зробити це.

Більш того, Захарченко закликав жителів окупованої території терпіти складне життя і руйнування далі, так як його "діди і прадіди" терпіли більше.https://olga-den-7.dreamwidth.org/203361.html

Tags: про Донбас
Subscribe

Posts from This Journal “про Донбас” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 10
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments